ایجاد شدن 2 هزار شغل در کهگیلویه و بویراحمد

1397/09/29
ایجاد شدن 2 هزار شغل در کهگیلویه و بویراحمد
عنوان خبر: ایجاد شدن 2 هزار شغل در کهگیلویه و بویراحمد
تاریخ ثبت: 1397/09/29

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از صدور ۷۷ جواز تاسیس واحد تولیدی خبر داد و گفت: با این شرایط برای ۲ هزار و ۵۷ نفر ایجاد شغل پیش بینی شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، داریوش دیودیده ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: براساس آمار رسمی وزارت صنعت، معدن و تجارت در ۶ ماهه امسال به نسبت به مدت مشابه سال قبل در زمینه صدور جوازهای تاسیس رشد ۲۲ درصدی داریم.
وی با اشاره به اینکه تعداد ۷۷ جواز تاسیس در ۶ ماهه اول امسال صادر کردیم، عنوان کرد: در مدت مشابه سال گذشته ۶۳ مورد صدور جواز تاسیس داشتیم.
دیودیده میزان حجم سرمایه گذاری جوازهای صادره ۶ ماه اول سال ۹۶ را ۱۲۹ هزار و ۵۰۳ میلیون ریال عنوان کرد و افزود: میزان حجم سرمایه گذاری در نیمه نخست امسال ۱۲۳ هزار و ۲۵۳ میلیون ریال بوده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: در نمودار مقایسه عملکرد ۶ ماهه اول سال‌های ۹۷ و ۹۶، میزان حجم سرمایه گذاری در استان ۸۵ درصد رشد داشته است.
دیودیده میزان اشتغال پیش بینی شده برای نیمه نخست سال ۹۶ را تعداد یک هزار و ۲۵۳ نفر دانست و تصریح کرد: در ۶ ماهه اول امسال برای ۲ هزار و ۵۷ نفر با وجود جوازهای تاسیس شده شغل پیش بینی شده که شاهد افزایش ۶۴ درصدی هستیم.

کلیه حقوق مادی و معنوی پرتال مربوط به شرکت انفورماتیکی پاکا بوده و هرگونه کپی برداری ممنوع می باشد.
Hosted @ IRANJOB | Powered By PAKA GROUP